kim jesteśmy

Może najpierw powiemy, kim nie jesteśmy. Nie jesteśmy biurem podróży, wielką agencją ani korporacją. Nie zależy nam na tym, żeby sprzedać jak najwięcej wycieczek za jak najniższą cenę z jak najwyższą marżą.

Jesteśmy pasjonatkami podróżowania – i to bardzo szeroko pojmowanego: od wypraw rowerowych po Birmie przez zwiedzanie Nowego Jorku aż po spływy kajakowe w Wielkopolsce. Spędzamy w podróżach sporą część roku. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi, nieznane nam wcześniej smaki… Chcemy tą pasją zarazić również Ciebie. Rozumiemy jednak, że możesz nie mieć czasu lub chęci, by organizować samodzielnie wyjazd. Wiemy, że jest to zajęcie czasochłonne i nie każdemu musi sprawiać przyjemność. Rozumiemy też, że zamiast uczyć się na własnych błędach i jechać w miejsca, które niekoniecznie przypadną Ci do gustu, wolisz dowiedzieć się od nas, gdzie znajdują się najpiękniejsze plaże, najciekawsze rafy koralowe czy najbardziej urokliwe miasteczka.

Na szczęście my lubimy nie tylko podróżować, ale i planować: organizacja wyjazdu, wyszukiwanie nieoczywistych kierunków wyjazdów, nietypowych środków transportu, ciekawych miejsc do zobaczenia i potraw do spróbowania sprawia nam niemal taką samą przyjemność, jak sama podróż. chętnie więc zrobimy to za Ciebie. Zanim założyłyśmy Kolekcjonerów Przeżyć, wielokrotnie organizowałyśmy wyjazdy dla znajomych, więc w końcu po namowach z ich strony postanowiłyśmy zająć się tym profesjonalnie.

Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. podczas pracy w biurze podróży i dla linii lotniczych. Wiemy jednak, że każdy z nas ma inne oczekiwania wobec wakacji i nie da się ich masowo zrealizować. Dlatego postanowiłyśmy zająć się organizacją wypraw skrojonych na miarę – dla małych grup (a nawet solowych wyjazdów). W zakładce “nasze pakiety” zamieściłyśmy trzy zestawy usług, które Ci oferujemy. Każdy z nich składa się z indywidualnego planu podróży i szeregu usług dodatkowych – wybierz, czego będziesz potrzebować, aby czuć się na wakacjach komfortowo i bezpiecznie.

Nasze ulubione kierunki to Grecja, Kambodża, Hiszpania, Izrael, Gruzja, Tajlandia, Wietnam i Birma. Nie ograniczamy się jednak do tych krajów. Możemy zorganizować dla Ciebie wyjazd do dowolnego kraju w Europie i Azji Południowo-Wchodniej. Jeśli chcesz zwiedzić Stany lub przeżyć niezapomnianą przygodę na safari w RPA, również chętnie podzielimy się z Tobą doświadczeniem zdobytym podczas naszych podróży.